Женя Пашняк
Рейтинг
0.00
Сила
0.00

Женя Пашняк

g-pashniak

avatar
Трошки побував у інших куточках України і не тільки, є з чим порівняти. Поживши трішки в Дніпрі, було дуже дивно, коли я 25-літній чоловік прийшов у тамтешній супермаркет, здається навіть «Сільпо», був здивований, коли в мене попросили пред'явити паспорт при купівлі бутиля коньяку. Про клуби, я взагалі мовчу, можливо тому, що це місто-мільйонник і дорослих самодостатніх людей там вистачає, я за тих декілька разів, що був у клубах, не зустрів жодної молоді, яка виглядала би молодше 18, або тих, хто прийшов в клуб за допомогою своїх товаришів, бо самому тяжко це зробити.
Музика — це взагалі біда, таке враження, що записано є декілька сетів, які й граються постійно, правда інколи, щоб заробити ще більше грошей, вставляють пісні на замовлення, що можуть повторятися по 2-3 рази, головне, що гроші платять, а те, що вже набридло, то таке.
На рахунок того, що чоловіки за 40 клеють дівчат, яким можливо є 20, а можливо і ні, то тут вважаю, це вже як дівчина себе подає, якщо вона вважає, «що я розведу цього дядьку на коктейль і потім змиюся тихенько», то я знаю, що такі варіанти спрацьовують, бо не раз чув про таке від своїх знайомих дівчат, правда такого не розумію, бо ніколи не знаєш на кого потрапиш цього разу, хтось любить, коли його за дурня вважають, а хтось може і відповісти не цю зневагу дуже жорстко, але не буду про це писати. В будь-якому випадку, тут право за дівчиною, в неї завжди є вибір.
Трішки бісить, коли приходиш в клуб, той самий Егоїст, а таке враження, що ти в Румунію заїхав, але я не хочу образити когось, з тих країв, або румуномовних людей, я ніколи не страждав на расову або мовну дискримінацію, правда шкода, що коли я хочу витратити свої потом і кров'ю зароблені гроші і потанцювати під хорошу музику, потрапляю в місце, де тебе можуть не впустити, бо ти не прийшов тратити «доляри і єври», які мама заробляє миючи ноги, а можливо і щось інше італійцю, або комусь іншому із Євросоюзу. Шкода, що в нашій країні до тебе відносяться як до раба, який повинен заробити у одного хазяїна і витратити у нього же ці гроші, бо альтернативи немає. Шкода, що багато наших людей вважає американців «тупими, відсталими чи ще якось там», а по-факту нам до їхньої інфраструктури і рівня життя років 50 мабуть не вистачить.
Вже цілу статтю настрочив у коментарі. Певно досить вже з мене і так забагато вільного місця забрав у Вас.